טיול מאורגן לארה״ב

כמעט בכל מקום שאנו הישראלים נטייל בו, רוב הסיכויים שנפגוש עוד תיירים ישראלים, אם זה במוזיאון בלונדון או בטרק בדרום אמריקה. אכן, זה ברור שאחד התחביבים הגדולים של הישראלים הוא לטייל בארצות חדשות, לחוות נופים חדשים, לפגוש מקומיים, לעשות שופינג כמובן (במיוחד בפרימארק), לאכול אוכל טעים וללמוד על תרבויות אחרות. אולי זה הלחץ בארץ שלנו, אולי סקרנות בריאה ואולי טיולים נמצאים בגנים שלנו. יעד פופולרי של הישראלים תמיד היה ארה״ב בשביל הרפתקאות לכל המשפחה, וגם טיולים כלליים עם חברים או לבד. אחד הדברים הכיפיים לעשות הוא טיול מאורגן, אשר מבטיח שתספיקו לעשות את כל מה שרציתם, מבלי להפסיד דבר. אך לפני שקונים כרטיס טיסה, יש כמה דברים שחשובים לדעת כדי להפוך את הטיול לפשוט יותר.

הוצאת ויזה לארה"ב

אם אין לכם ויזה בתוקף לארה״ב, השלב הראשון שעליכם לעבור הוא הוצאת ויזה. כל ישראלי שברצונו לטייל בארה״ב חייב להוציא בקשה לויזה. לשם כך, עליכם למלא את הטפסים הנדרשים,  ולאחר מכן לקבוע תור בשגרירות ארה״ב. חשוב לומר אמת בכל הפרטים ולדייק, במיוחד בתאריכים שבהם ביקרתם בארה"ב בעבר (אם ביקרתם כמובן), מטרת הביקור הנוכחי, איפה בדיוק אתם מתכוונים לשהות בזמנכם בארה״ב . אם כוונת הנסיעה היא להשתתף בטיול מאורגן, חשוב לציין את זה בטופס – זה משמש כהוכחה לכך שיש לכם מטרה ברורה לביקור ותאריך חזרה אמין ומדויק. לאחר מילוי כל הטפסים תאלצו לשלם אגרה לשגרירות (משתנה עם כל סוג ויזה). בשלב הבא עליכם לקבוע תור לראיון בשגרירות או קונסוליית ארה״ב. באפשרותכם להגיש את הטפסים בעזרת חברות המציעות שירותי הוצאת ויזה. חשוב למלא את כל הפרטים בדיוק כדי להימנע מעיכובים בתהליך כולו. בראיון עצמו תתבקשו לפרט על מטרת הנסיעה שלכם, עם מי אתם נוסעים, לכמה זמן, איפה תהיו, איזו חברת טיולים מארגנת לכם את הטיול ועוד שאלות נוספות על הנסיעה. 

בחירת המסלול

כל אדם הוא עולם ומלואו, שאומר שכל אדם רוצה גם לטייל במקומות מסוימים בעולם שאולי אחרים לא רוצים. ישנם אנשים החולמים על טיול שופינג בניו יורק, ללכת בשביל הכוכבים בהוליווד, או על לצעוק לשמיים בגראנד קניון. יש גם אלו שחולמים ללכת עם המשפחה לדיסנילנד, או 6 פלאגס כדי ליהנות מכל המתקנים ואולי קצת בטן גן בפלורידה היפה, העיקר שתהיה תחושת חופש נעימה שתיתן את המנוחה שמחכים לה כל שנה. לכל מטרה ניתן למצוא טיול מאורגן, אולי לא לכל היעדים במכה אבל בהחלט ניתן לארגן את כל אחד מהן. בפגישה שלכם עם חברת הנסיעות חשוב פשוט להסביר את כוונות הטיול שלכם והם כבר יידעו בדיוק לאיזה מסלול בין אלו שהם מציעים אתם הכי מתאימים. תבחרו מסלול אשר עומד בכל הקריטריונים שלכם וצאו לדרך! 

בחירת מדריך טיולים

זה אחד המרכיבים הכי חשובים בכל תכנון הנסיעה, הרי מדריך הטיולים שלכם ילווה אתכם לאורך כל החופשה אז חשוב שהכימיה תהיה נכונה וכמובן ש המדריך יהיה מקצועי ומיומן עם ניסיון בתחום וחוות דעת מרשימות. תכונות אצל המדריכים הכי טובים הם שהם אוהבים את העבודה שלה, הם בעלי הכשרה מוכרת, ואוהבים אנשים. חשוב שיהיו בקיאים בהיסטוריה ושיהיה להם ידע ביעד שלכם כמו למקומיים. לפני שאתם סוגרים, תקחו קצת זמן לחקור לעומק רשימה של מדריכים מוסמכים, חבל ליפול בגלל אלמנט כזה. יכול להיות שלכל מדריך יש אתר, אז חיפוש פשוט בגוגל אמור לעזור לכם להבין במי מדובר ובמקצועיות שלו.  

פרטים נוספים

למרות שיש לא מעט לעשות לקראת תכנון נסיעתכם לארה״ב, זה לא חייב להיות כאב ראש וסיוט לוגיסטי כמו שזה נשמע כרגע. כדי שתוכלו להתרכז בפרטים הכיפיים כמו תכנון הטיול עצמו, ולחלום על היעדים שתגיעו אליהם עם המשפחה בחופשה, ניתן להשאיר את כל תהליך בקשת הויזה איתנו. אנחנו נעזור לכם לעבור תהליך בפשטות ובמהירות, וגם נעזור לכם להימנע מכל מיני תקלות נפוצות שקורות בתהליך עצמו. מעוניינים לשמוע עוד? נשמח אם תצרי איתנו קשר, אנחנו מוכנים לתת לכם את המענה הכי טוב שיש, ולטפל בפנייה שלכם במקצועיות הכי טובה בשוק.

נגישות