מה כולל השירות שלנו להוצאת ויזה לארה"ב?

הוצאת ויזה לארה"ב בימינו נעשתה עניין מורכב למדי. אם בעבר היו נערכים ראיונות בשפה האנגלית והקבלה או הדחייה היו על בסיס כישורי שפה ותוכן הדברים שהוצג, כיום ניתן לקיים גם ראיונות עם קונסולים דוברי עברית. ברם, הצגת מצב בו השירות הצבאי לא היה בסביבה קרבית או טכנולוגית, בו אין לך השכלה, או לפחות הכשרה טכנולוגית מבוססת, אתה עשוי למצוא את עצמך חשוד בגדר אי חזרה לישראל כמתחייב בבקשת הויזה ולהידחות על ידי הקונסול. אם אתה נמצא במצב כזה, ולא אפוף בסביבת לימודים או טכנולוגיה יוקרתית במקום העבודה או הלימודים, מומלץ לך לפנות מבעוד מועד לחברת מומחים להוצאת ויזה לארה"ב אשר תגיש לשגרירות טופס שיגרום לקונסולים להסתכל עליכם מבעד למשקפיים ורודות ולהעביר אתכם בסבירות גבוהה.

הגשת טופס DS160 מהימן ביותר

החברה תגיש עבורכם טופס בקשה לויזה, שנקרא גם טופס DS160 כשהוא מנוסח ברמות הגבוהות ביותר בשפה שמצביעה על כך שאתם עובדים במקצוע יוקרתי ובכוונתכם לחזור לישראל. בחברה זו לא מוסרים מידע שקרי אבל יודעים לעזור לכל לקוח, גם כזה שלא מצוי בסביבה יוקרתית ומשכנעת, להציג את המידע האמיתי שלו כמידע איכותי, כזה שיזכה אותו בויזה בסבירות גבוהה מאד.

טיפים והמלצות לריאיון

במוקדם או במאוחר תזומן לריאיון בשגרירות האמריקאית. ניתן להחליט בעצמכם אם אתם מעוניינים בשגרירות בתל אביב או בירושלים. מומלץ לעשות זאת על פי קרבה למקום מגוריכם או התנהלותכם. חשוב להגיע לריאיון כשאתם מצוידים בכל הטפסים הרלוונטיים ולאחר ששילמתם את אגרת הויזה על סך 576 ₪ (160 דולר ארה"ב). יש להגיע עם אישור התשלום, עם טופס ה- DS160 המלא כפי שנוסח על ידכם בחברה ועם הדרכון הישראלי שלכם. מומלץ להגיע גם עם מסמך מזהה ישראלי כמו תעודת זהות. בריאיון יש להציג תשובות צלולות בעברית או באנגלית, תלוי מיהו הקונסול המראיין. עליו להבין שבכוונתכם לחזור לישראל. יש לצרף את הסיבות מדוע תחזרו (רישום ללימודים, קבלה לעבודה חדשה וכד') ומומלץ לצרף אישורים בדבר הימצאותכם במסגרת מחייבת בארץ לאחר חזרתכם. 

ליווי מחדש במקרה של דחייה

במידה ונדחיתם, דרכונכם יושב אליכם על ידי הקונסול מיד לאחר הריאיון. אם הדרכון מופקע מכם לשבוע ימים זה סימן שדווקא עברתם את הריאיון והויזה בתהליכי הטבעה. הדרכון יושב אליכם על ידי שליח דואר ישראל לכתובת שתחליטו. במידה ונדחיתם, תוכל חברת המומחים להתחיל אתכם מחדש את הליכי בקשת ויזה לארה"ב, מילוי מחדש של טופס הבקשה באיכות ומתוך חתירה לסיכוי גבוה שתאושרו הפעם. החברה, במקרה זה, תעשה הכול על מנת שתעברו, תלמד מלקחי העבר ותספק לכם את המענה המושלם לקבלת הויזה ללא מכשולים ומהמורות בדרך. בכך, אתם מבטיחים קבלת ויזה לארה"ב בסבירות לא נמוכה ואת שהייתכם באדמת ארה"ב בבטחה, עם ויזה חוקית לצדכם כשתחליטו לנסוע לשם לטיול או לביקור.

נגישות